13/4/2011

13. dubna 2011 v 19:02 |  Pár řádků z života labilního psychopata~

SPRING'S HERE. ^^ (and destroyin' my hairstyle.)


Ano, dnešním dnem jaro názorně ukázalo, že už je tady. Naštěstí nepatřím mezi panické žehliče vlasů a došel mi lak, a o mých vlasech všichni říkaj, že jsou UČESANÝ - takže mě netrápí problém se zničenými vlasy /ale hodilo se to do nadpisu :D/ > Jsem na své 'vlnité?!' vlasy už docela zvyklá :D - Celkově je ale dnešní den děsně maniodepresivní.
.. Přemýšlela jsem tak v autobuse - po cestě domů - že bych měla napsat.. A /v zájmnu dnešní maniodepresivity/ jsem došla k tomu, že je všecko uplně zvláštní. Pamatujete doby, kdy byl blog hrozněj fenomén a všichni, kdo byli patřičně COOL a SCENE ho měli.. :D .. A teď je to všecko pustý a prázný a o těch lidech už nevíte 'ani čárku' .. Od týhle myšlenky jsem došla k tomu, že říkat si při ukončení školy, jak 'děsně mi budete chybět a nikdy na vás nezapomenu' je blbost. Stejná blbost, jako hledat na Googlu svý jméno. Teda pro někoho to může být fajn, když se nejmenuje tak idiotsky a Google nenajde jen asi 6 příspěvků a většina je ještě o účasti na nějaký vědomostní olympiádě :D .. Ono obecně hledat na internetu nějakou zábavu je dost utopický.. Stejně jsou všichni na facebooku a tam se - PŘIZNEJME SI - neděje už vůbec nic :D (Čímž neříkám, že NEJSEM ONLINE. :D)
Internetová doba je zkrátka trapná. Stejně tak jako to, když už dva dny v kuse prší a do toho svítí slunce. A nebo že popíšete 15 listů A4 z obou stran o Antickém Řecku a pak dostanete testík na deset minut, kde první otázka je "Kdo byl nejvyšší řecký bůh" nebo /v horším případě/ název války, který neumíte ani přečíst, natož abyste si ho spojili s událostí, kteru máte teda popsanou přes půlku stránky :D (A pak kvůli tomu, že jste se museli učit celou noc dějepis, dostanete 5 z monologu na francouzštině. :D) A nebo, když se v noci probudíte ze snu s bolestí svírající hrudník a v breku /říkám, že je dnešek strašně maniodepresivní.. I když tohle bylo spíš kryptodepresivní (= hlubohá deprese.) :D/ a celý den se těšíte, že uvidíte milovanýho člověka, který vám pak napíše, že se neuvidíte. tak sedíte v autobuse a sledujete kapky, sběsile stékající po okně a šedou oblohu a nasraný lidi venku. A nejraději byste šli spát a chce se vám brečet a vůbec nevíte proč, když je právě aktuální období tím nejkrásnějším na světě.
A celej den je tak zvláštní. Celkově je tohle období zvláštní. Přemýšleli jste někdy nad tím, že čím krásněji se máte, tím horší bude KONEC? .. Když jsem byla malá, babička mi říkala, /když jsem se moc smála/ že čím víc se teď směju, tím víc potom budu plakat. A když žijete čtyři měsíce ve snu, .. jaký potom bude ráno. ?
A tak je dnešní den hodný jen toho, nacpat se karamelovou čokoládou s oříšky a bílým čajem a jít spát.
Ale každý se chová zvlášně, když je venku takhle. - A to už by musel být vážně zvláštní člověk, protože je počasí prokázaný vnější /fyzikální/ stresor.
A je-li tenhle stav provázen ještě nedejbože CITOVÝM VYČERPÁNÍM, všechno jde do háje. :D (Emoce = "Subjektivní zážitek libosti nebo nelibosti, provázený fyzikálnimi změnami." > definice emocí. tak proč to tolik řešit?) Ale ono asi řešení emočních prožitků patří k nejzákladnějšímu tématu naší společnosti /nepočítám-li to POČASÍ, samozřejmě:D/ ..Jak tak poslední dobou pozoruji, ani ženy ani muži se nebaví o ničem jiném než záležitostech s opačným pohlavím /někdy teda i neopačným - ale to je něco uplně jinýho :D/ - Dobře, chvíli si možná dokážete povídat o ... naprosto divných věděch ale nakonec se stejně stočí téma zpět na vztahy a city a ostatní hlouposti. ^^ Je to celý zvláštní - jako by na světě.. nebylo NIC JINÝHO.
> Kryptodepresivní. Každopádně. :D (Jako všecko.)
That's all, Forks ^^
With love,
Hxxx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama