26/4/2011

26. dubna 2011 v 13:38

Poprázdninové naříkání a.. už zase leje.

Naštěstí nebyl návrat do školního streotypu dnes tak brutální - v deset na dvě hodinky do kina a čus. :D.. Stejně ale. Jak je možný, že si člověk tak rychle zvykne.. ? Prázdniny to byly krásný (i přes to, že byly VELIKONOCE..) Který ale taky nebyly tak brutální, jako pokaždý. ..Vzpomínám na jeden prosincový článek /o zimě a plese, na kterým jsem poznala mého pana M./ který byl mimojiné právě o tom, jak Vánoce letos neprožíváme tak, jako dřív a že se vlastně vůbec nic - pár dní před - neděje.. Stejně tak je to bylo teď. Kamarád mi tehdy /v tý zimě/ řek, že strárnu(!!).. a že už to tak neprožívám. Tomu se mi ale nechce moc věřit.. Že by.. to bylo .. tak najednou? Dobře na Ježíška nevěřím už dávno ale i tak jsem až do minulých Vánoc dokázala prožívat náležité vzrušení ze 'zvonečku', kterým 'Ježíšek' ohlašoval, že dárky jsou připravený. Letos jsem se spíš těšila, až tahle šaškárna skončí.
Zkrátka byly letos Velikonoce O NIČEM ~ ..Nikde žádný extra velikonoční ozdoby, přehnaný nasazení pro úklid..? V pondělí ráno teda ASPOŇ ŽE byly na stole v obýváku přichystaný dárky a jakž takž výzdoba.. Jinak ale uplně OUT OF MIND. (Díky bohu.) - Až na "výzdoby" ve mestě tedy. Ty úchylný obří vajíčka, navěšený na opelichaných stromech vypadali vážně blbě. :D
Prázdniny jsme tedy náležitě proflákali. ^^
Jenže i po pěti dnech v posteli, hraní počítačových her, koukání na filmy a celkově té všecké zábavy, co spolu můžete o pěti dnech volna dělat, jsme se v pondělí večer museli rozloučit.. Je to zvláštní. Mezi tím, jak dlouhou dobu spolu strávíte a smutkem, když se potom musíte rozloučit, funguje přímá úměra. - Když jste (jsme) spolu 3 hodinky, je to v pohodě a jste na to připraveni. Rozloučíte, jdete domů, pohoda. Je-li to 5 - 6 hodin, už je to horší a objevuje se věta "Já nechci odejít" - "Nechoď, prosím!".. No a když se jedná o DNY, všecko je v píči a 3 hodiny před plánovaným časem odloučení (stejně dlouhý čas, za který se třeba dokážete někdy vidět a stihnete toho tolik) už na vás padá splín a všecko a ..je to v háji. (Pak tedy nevím, co budu dělat 31. srpna..) Je to zvláštní.
Zvláštní jako to, kam se poděly všechny moje velikonoční čokoládičky :D
No nic, pro dnešek nebudu ještě víc zatěžovat siť (to se trošku rýmuje^^ ..btw. "rýmovat" je od slova "rýma" ..?)

Just..
With love.
Hxxx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama